KONST / Litografier / Färglitografi 12156444
nr 1215 6444
Alain Raya Sorkine
(f. 1936), Frankrike
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 46/170. Motivet: 18x13 cm
Alain Raya Sorkine, fransk bildkonstnär född i Paris 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:54:18
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Alain Raya Sorkine
Läs mer om Alain Raya Sorkine